czwartek, 7 stycznia 2016

New year 2016!

Cześć
Witamy sie już w nowym roku. Nie mogę uwierzyć, że to już 2016..............

Cześć
Witamy sie już w nowym roku. Nie mogę uwierzyć, że to już 2016. Pamiętam jak snułam refleksje na temat 2013 roku i zastanawiałam się czy ta 13 okaże się szczęśliwa. No cóż od tamtego czasu minęły 3 lata, a ja nadal mam wrażenie, ze nic się nie zmieniłam.
Nie wiem jak wy, ale ja za każdym razem pod koniec roku zastanawiam się czy był on dla mnie udanym czasem. Zastanawiam się czy wykorzystałam go w 100%.  Często jednak nie pamiętam 80% wydarzeń, więc postanowiłam, że wykonam słoik wspomnień. Robiłam go w poprzednim roku jednak kompletnie o nim zapomniałam !

Tutaj kilka inspiracji słoika, który mam zamiar wykonać w tym roku!


Oczywiście jak większość z nas mam swoje postanowienia noworoczne. Niektórzy uważają je za bzdurę, ja jednak myślę, że to świetna okazja do działania. Wydaje mi się, że to podwójna motywacja do zaczęcia robienia czegoś. Dajcie koniecznie znać czy wy wierzycie w postanowienia noworoczne!
Ja nigdy nie zapisywałam moich postanowień i zawsze pod koniec roku mi uciekały, kompletnie o nich zapominałam. W tym roku postanowiłam, że koniecznie wykonam sobie listę, a pod koniec 2016r. koniecznie sprawdzę co udało mi się osiągnąć !


Koniecznie dajcie znać jakie są wasze postanowienia! Może się zainspiruję, ponieważ robienie mojej listy jest cięgle w toku :)

5 komentarzy:

 1. Ja nie robię postanowień nowo rocznych. W końcu każdy moment jest dobry na zmiany. :)
  Pozdrawiam,
  Geek of books&serials&films

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie robie postanowień ;D i tak bym nie wytrzymała :D
  grlfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. HEJ!
  Mam takie zdanie jak Ty jeśli chodzi o postanowienia noworoczne:) Ciągle mi ich przybywa, a raczej nie postanowień - tylko CELÓW :) Napisałam nawet o tym post:p W tym roku stawiam na samorozwój i organizację! :D Buziaki!!:*

  paulacierpiak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Swietny post :)
  Wspólna obserwacja ? :)
  scrapbooksstyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń